Інтернет-магазин Minimal здійснює доставку прикрас по всій Україні та світу, крім Росії та Білорусі. 

Доставка та оплата – Україна

Доставка:

– Нова Пошта

Отримати замовлення Ви можете у будь-якому найближчому відділенні транспортної компанії «Нова пошта» або замовити кур’єрську доставку за вказаною Вами адресою. Цей вид доставки оплачується за тарифами Нової пошти.

Компанія Minimal оплачує доставку всіх замовлень вартістю від 2500 грн до відділення Нової пошти. Будь ласка, зверніть на це увагу при оформленні замовлення. 

Якщо Ви обрали сплатити замовлення за допомогою післяплати, з Вас буде взята комісія в розмірі 20 грн, яка стягується за грошовий переказ, а також 2% від загальної суми замовлення.

Середній термін доставки посилки Україною — 1-3 дні. 

– Укрпошта

Якщо у Вашому населеному пункті немає відділення Нової пошти, ми здійснюємо доставку Укрпоштою. У такому випадку немає можливості оформити післяплату чи кур’єрську доставку. 

Компанія Minimal оплачує доставку всіх замовлень вартістю від 2500 грн до відділення Укрпошти. Середній термін доставки — 7-14 днів. 

– Самовивіз

Також у нас діє функція самовивозу з м. Львів та м. Київ. За адресами у Львові: вул. Галицька, 20, вул. Шпитальна, 7 та ТРЦ «Victoria Gardens», і адресами у Києві: ТРЦ «Respublika Park» та ТРЦ «Lavina Mall».

Більш детальну інформацію Ви можете уточнити в нашого менеджера.

Оплата:

 – Оплата замовлення на сайті

При оформленні замовлення необхідно обрати спосіб оплати.

Компанія Minimal пропонує 3 методи оплати придбаного товару:

  • післяплатою, при отриманні у відділенні «Нової пошти»*;
  • онлайн, за допомогою платіжної системи LiqPay;
  • оплатою частинами від ПриватБанк або monobank**.

*Уточнюємо: якщо Вам зручно отримати товар післяплатою, потрібно оплатити комісію у розмірі 20 грн за грошовий переказ і додати до загальної суми замовлення 2%. Це відбувається згідно з вимогами транспортної компанії «Нова пошта».

**При оплаті частинами Ви можете обрати зручний для Вас банк з запропонованих, а також вибрати термін і розмір платежів. Запит розглядає Ваш банк, і він же може погодити або відхилити оплату частинами.

Оформити замовлення з оплатою частинами дуже просто обираєте в способі оплати WAYFORPAY та надаєте карту ПриватБанку або Монобанку, на якій є доступний грошовий ліміт.

– Оплата частинами від ПриватБанку:

  • Послуга доступна клієнтам ПриватБанку, які мають доступний ліміт на кредитній карті або власні кошти на картці.
  • Перший платіж знімається в день оформлення замовлення, інші будуть зніматись щомісячно, залежно від обраного терміну.
  • Скористатись послугою «Оплата частинами» можна для розрахунку за товари від 500 грн.

– Покупка частинами від Монобанку:

  • У момент придбання прикрас на картці повинен бути залишок коштів, достатній для оплати першого платежу. Розмір платежу вираховується відповідно від вартості обраного товару та від обраного терміну.
  • Перший платіж знімається в день оформлення замовлення, інші будуть зніматись щомісячно, залежно від обраного терміну.
  • Скористатись послугою «Покупка частинами» можна для розрахунку за товари від 500 грн.

Обирайте найбільш зручний метод оплати для Вас і повідомте про нього менеджера нашої компанії для подальшої інструкції по переказу грошових коштів.

Міжнародна доставка та оплата:

Ви можете замовити прикраси у будь-який куточок світу. Доставка здійснюється за допомогою транспортної компанії «Укрпошта». Ця послуга оплачується одразу та коштує 400 грн. 

Середній термін доставки займає 14-28 днів. 

Оплата замовлення здійснюється через сервіси: 

– Visa/Mastercard (Liqpay)

Просимо враховувати, що при міжнародній доставці діє митний збір, який у кожній країні має різну ціну. Ця сума не входить у вартість товару і може бути списана при надходженні посилки до вашої країни. 

Більш детальну інформацію Ви можете уточнити в нашого менеджера.