Введіть ваше ім'я та телефон. Як тільки обраний вами товар з'явиться в наявності вам прийде повідомлення.

Акція 1+1 = 3 на прикраси
Надсилаємо замовлення щоденно
10% від продажу колекцій - передаємо на ЗСУ
Worldwide shipping
Безкоштовна доставка від 2500 грн.
Гарантія 18 місяців
Оплата частинами
До кінця акції 1+1=3 залишилось:  
00
Дн.
:
00
Год.
:
00
Хв.
:
00
Сек.

Каблучки на великий палець: види та значення

12.10.22

Багато людей не знають, наскільки символічною є каблучка на великому пальці. Однак традиція носіння такого аксесуару така ж давня, як і сама історія ювелірних виробів. Причому в різних культурах вона мала інші значення та символізм.
Так само, як і безіменний, який майже повсюдно асоціюється з романтичним коханням, кожен палець на руці має особливе значення. Цікаво, що великий — єдиний із усіх пальців, який у хіромантії не пов’язаний із давньо грецькими божествами. І на сьогодні цьому факту не знайдено наукового пояснення.
Великий палець – це символ схвалення, сили вибору та характеру. Каблучки на ньому виглядають елегантно та ефектно, навіть якщо вони дуже тонкі. Стародавні майстри створювали всілякі аксесуари для нього з різних матеріалів.

Дивовижна історія каблучок на великий палець

Насправді у кожній епосі та в різних народів існувало своє особливе відношення до прикрас на великому пальці.

 • Захист від злих духів

Згідно зі старим повір’ям, одягнувши каблучку на великий палець, можна захистити себе від впливу злих духів. Стародавні люди були переконані, що каблучка на великому пальці може відігнати нещастя та хвороби.

 • Вшанування пам’яті

Інший звичай був пов’язаний із вдовами, які носили обручку на великому пальці після смерті їхніх чоловіків. Це був спосіб вшанувати пам’ять покійного чоловіка та згадати його. Виріб символізував відданість і вічне кохання.

 • Для роботи з луком

Відоме і практичне використання каблучки для великого пальця, наприклад, у стрільбі з луку. Лучники зазвичай носили каблучку на великому пальці, щоб захистити ніжну шкіру при роботі з тятивою. Отже, людина, яка носить подібну прикрасу, традиційно була професійним лучником або мисливцем.

 • Символ любові та відданості

Досі збереглися письмові докази того, що каблучка на великому пальці уособлювала любов, відданість та вірність в епоху Відродження. Її одягали після заручин. Прикраса символізувала і вказувала на статус людини, яка її носила. Таким чином, каблучка на великому пальці була ще одним символом, який нагадував людям про те, що кохання є невіддільним елементом життя.
Сьогодні носіння каблучки на великому пальці також актуальне, як і на безіменному або мізинці. Такий варіант комфортніший, адже руки при цьому не виглядають перевантаженими аксесуарами.

Які бувають каблучки на великий палець?

На сучасному ювелірному ринку є величезна кількість різних дизайнів прикрас для великого пальця. Вони вражають стильовою різноманітністю, так що кожен легко підбере виріб згідно зі своїми особливими вимогами. Основна відмінність відбувається на основі різновиду металу, з якого виготовлений трендовий аксесуар. До найпопулярніших відносяться:

Золото

Цінність цього дорогоцінного металу з роками тільки зростає, тому воно не втрачає актуальності і залишається найбільш популярним серед покупців по всьому світу.
Золота каблучка на великий палець — це завжди яскравий акцент, який не залишиться без уваги. Особливо якщо воно з камінням. З цієї причини не варто одягати такий аксесуар на важливі ділові зустрічі, та й в офісі він навряд чи буде доречним. А якщо все ж таки ви хочете насолоджуватися ним щодня, тоді варто звертати увагу на більш тонкі моделі без вставок.

Срібло

Ще один актуальний метал, що належить до ювелірної класики. Його обирають з однаковою активністю як жінки, так і чоловіки.
Срібна каблучка на великий палець — стильний та елегантний аксесуар. З ним будь-який образ набуває рис благородства та самобутності. Якщо це широка каблучка, вона надає власнику статусність і впевненість.

Що означає жіночий перстень на великий палець?

Жінки, які воліють так носити каблучку, відносяться до емоційних, непосидючих і заповзятливих натур. Вони достеменно знають, як привернути увагу. Ці жінки відрізняються впертістю та цілеспрямованістю. Вони легко долають труднощі своєму шляху.
Аксесуар на великому пальці носять, щоб заявити про себе та висловити свій індивідуальний стиль. Його символізм це свобода та незалежність.
Звичайно, основна мета – виділитися з натовпу і не бути як усі. Але є ще низка причин, чому сучасні модниці все частіше обирають цю прикрасу.
Стиль
Розмір, товщина і міць великого пальця (він найсильніший на руці) роблять його ідеальним для носіння широких чи масивних каблучок. Тим більше що сьогодні такі вироби в моді. Широка каблучка на великий палець дозволяє виділитися та продемонструвати індивідуальність.
Пам’ять
Також жінки можуть носити каблучку, що належить їхньому коханому. Або вдова, у якої є обручка її чоловіка, може надіти його на великий палець, оскільки він досить широкий, щоб утримувати чоловічий аксесуар.
Індивідуальність
Оскільки багато жінок зазвичай не надягають каблучку на великий палець, жінки з індивідуальним або нонконформістським мисленням використовують подібні прикраси, щоб висловити свою індивідуальність і показати світові свою самобутність та незалежність від стереотипів.

Чому чоловіки носять каблучку на великому пальці?

Багато років тому вважалося, що каблучка на великому пальці означає велику чоловічу силу. В наш час таку прикрасу носять чоловіки, що відрізняються імпульсивністю та самовпевненістю. Їм подобається привертати увагу протилежної статі та демонструвати свою перевагу. Такі чоловіки сміливі та вперті. Їм важливо досягати бажаного за будь-яку ціну.

 1. 1. Великий палець притягує енергію Марса, тому чоловіки, які носять на ньому ювелірний виріб, зазвичай імпульсивні та наполегливі. Заради виконання своїх бажань вони готові йти головами, не звертаючи уваги ні на кого. Вони люблять сперечатися і завжди перемагають, тому що їхні аргументи суперечать здоровому глузду. Опоненти не мають шансів щось довести їм.
 2. 2. Упертість – головна сильна сторона власника такої прикраси. Відповідно до психології головною характеристикою тих, хто носить чоловічі каблучки на великому пальці, є активне прагнення бути першими та головними у колі близьких, друзів та колег.
 3. 3. У сексуальній сфері такі чоловіки також надзвичайно активні. Їм подобається експериментувати та вносити різноманітність в інтимне життя. До речі, у Стародавньому Римі такі обручки носили саме для захисту чоловічої сили.

Каблучка на великому пальці — стильний аксесуар без підтексту

Каблучки на великих пальцях завжди належали до модних аксесуарів, як у жінок, так і у чоловіків. У сучасному світі їх вважають за краще носити як стильну прикрасу, хоча історія їх дуже захоплююча та надзвичайно пізнавальна.
Ті, хто обирає каблучку без вставок, підтримують тренд мінімалізму, який заповнив буквально всі сфери за останні роки. Такі прикраси відрізняються універсальністю та можуть поєднуватися з різними образами.
Якщо вам подобаються вироби, інкрустовані камінням, варто звертати увагу на їх значення. Тим більше, якщо прикраса гасатиме на такому сильному пальці. Важливо знати всі особливості, щоб внести правильні корективи у життя.

 1. 1. Для покращення здоров’я обирайте мінерали зелених та синіх відтінків. Вони допоможуть покращити самопочуття та додати життєвих сил.
 2. 2. Червоні камені підвищують впевненість у собі та сприяють розвитку логічного мислення. Вони надають енергії та наполегливості.
 3. 3. Небесна гама підвищує життєвий тонус та стійкість організму до негативних впливів навколишнього середовища. Збільшує концентрацію та допомагає стати більш зосередженим, більш витриманим. Регулярне носіння допомагає людині стати більш зібраною та уважною.
 4. 4. Трав’яні тони сприяють відновленню внутрішніх та зовнішніх тканин організму. Це підвищує його захист та імунітет. Запальні люди стануть більш врівноваженими та спокійними.
 5. 5. Сонячні відтінки сприятливо впливають на нервову систему, заспокоюючи та підвищуючи градус настрою. Вони дарують тепло.
 6. 6. Блакитні мінерали посилюють почуття комфорту та безпеки. Вони актуальні для тих, хто перебуває у стресі та відчуває страх.

Як носити та з чим поєднувати каблучки на великий палець?

Гармонійне поєднання вбрання та прикрас є ключем до досягнення добре скоординованого образу. І перше, що ви маєте враховувати, це привід.

 1. 1. Нестандартні обручки з химерним дизайном не найкращий вибір для урочистих чи релігійних заходів. Зате вироби з незвичайними мотивами або гравіюванням добре поєднуються з повсякденним вбранням.
 2. 2. Гладкі прикраси з дорогоцінних металів — чудовий аксесуар для маленької чорної сукні.
 3. 3. Дорога каблучка, інкрустована дорогоцінним камінням, найкраще носити в особливих випадках, наприклад, на весіллі або коктейльній вечірці.

Яскраве вбрання з великою кількістю принтів або квітів потребує тонких прикрас, щоб не перевантажувати образ. А проста однотонна сукня добре поєднується зі сміливими та колоритними прикрасами.
Вбрання в пастельних та нейтральних тонах найкраще носити з металевими, перлинними чи діамантовими виробами. Золота каблучка з унікальним силуетом надасть гламурного вигляду однотонному вбранню чорного або темно-синього кольору.

Де купити стильні каблучки на великий палець?

В інтернет-магазині MINIMAL можна купити модні ювелірні аксесуари за приємною ціною. У нас ви можете замовити їх з доставкою по Україні згідно з тарифами транспортної компанії. Ми не змусимо вас довго чекати.
На сайті Мінімал на вас чекає гідний вибір якісних прикрас, які додадуть нові емоції у ваше життя!

-53%
Зображення товару очікується
Каблучки на великий палець: види та значення купить
Золото, Без вставок
4230 грн 8950 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Каблучки на великий палець: види та значення купить
Срібло, Емаль
1290 грн 2450 грн
Купити
-41%
Зображення товару очікується
Каблучки на великий палець: види та значення купить
Золото, Цирконій
6190 грн 10530 грн
Каблучка Чарівний блиск
Виберіть розмір:
 • Розмір -16
 • Розмір -17
 • Розмір -18
6190 грн.
Додати
-41%
Зображення товару очікується
Каблучки на великий палець: види та значення недорого
Золото, Діамант
38850 грн 65610 грн
Каблучка Надійність
Виберіть розмір:
 • Розмір -18
38850 грн.
Додати
1+1=3
Зображення товару очікується
Каблучки на великий палець: види та значення купить
Срібло, Цирконій
990 грн 1730 грн
Купити
-27%
Зображення товару очікується
Каблучки на великий палець: види та значення недорого
Золото, Без вставок
7090 грн 12470 грн
Обручка Солодкі спогади
Виберіть розмір:
 • Розмір -15
 • Розмір -16
 • Розмір -17
 • Розмір -16,5
 • Розмір -17,5
 • Розмір -15,5
7090 грн.
Додати
1+1=3
Зображення товару очікується
Каблучки на великий палець: види та значення недорого
Срібло, Емаль
990 грн 1880 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Каблучки на великий палець: види та значення купить
Срібло, Без вставок
880 грн 1580 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Каблучки на великий палець: види та значення недорого
Срібло, Емаль
1290 грн 2450 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Каблучки на великий палець: види та значення купить
Срібло, Без вставок
1170 грн 2220 грн
Каблучка Місячний Мінімалізм
Виберіть розмір:
 • Розмір -18
 • Розмір -16,5
1170 грн.
Додати

Ми передзвонимо вам самі

1
Заповніть ваші дані
First Order

Отримай 5% знижки на перше замовлення

Залиш свій e-mail та отримай промо-код на знижку. Також, дізнавайся раніше за всіх про цікаві пропозиції, акції та новинки від Minimal.


First Order

Визнач розмір каблучки з MINIMAL

Щоб не прогадати з розміром каблучки для себе або зробити ідеальний подарунок. Завантаж та роздрукуй наші підказки у PDF-форматі.

First Order

Завантажити PDF-файл