Введіть ваше ім'я та телефон. Як тільки обраний вами товар з'явиться в наявності вам прийде повідомлення.

Грандіозні знижки до -60%
Надсилаємо замовлення щоденно
10% від продажу колекцій - передаємо на ЗСУ
Worldwide shipping
Безкоштовна доставка від 1500 грн.
Гарантія 18 місяців
Оплата частинами

На якому пальці носити каблучку і що це може про вас розказати

Присутність прикраси на будь-якій частині тіла може розкрити багато таємниць і секретів оточуючим. Значення деяких аксесуарів з часом втратилося, але каблучки зберегли своє значення і сьогодні. Одна маленька прикраса може розповісти про статус власника. На якому пальці носять каблучку і що це означає? Вироби з благородних металів створені не тільки для того, аби приносити естетичне задоволення. Вони можуть стати відображенням вашої життєвої позиції, характеру та індивідуальних особливостей.

Трохи магії

З давніх-давен каблучка відрізняла простого селянина чи робітника від знаті. Вона показувала, до якого роду належить людина. Каблучкам протягом віків приписували магічні властивості, адже прикраси в процесі використання впливають на активні точки на тілі людини.

Деякі вироби могли викликати нездужання чи хворобу, і аби позбавитися їх, варто лише зняти прикрасу. Спеціалісти в області хіромантії, астрологи та психологи стверджують, що те, як людина носить прикрасу, відображається на її долі, здоров’ї, говорить про темперамент.

Прикраса, в залежності від розміщення, має певний сенс. На яких пальцях можна носити каблучку? Щоб відповісти на це питання, пропонуємо розібратися з кожним окремо.

Мова каблучок в античності

Антична мова каблучок проіснувала до початку 20 сторіччя. Відповідно до давнього вчення, прикраси розповідали наступне:

  • аксесуар на мізинці носила вільна людина, яка не мала бажання обтяжувати себе шлюбними стосунками;
  • каблучка на безіменному пальці свідчила про закоханість. ЇЇ присутність була ознакою того, що в людини є чоловік або дружина;
  • каблучка на середньому пальці говорила про досвід у любовних справах. Такі прикраси носили спокусники;
  • якщо чоловік надягав прикрасу на вказівний палець, це був сигнал: він знаходиться у пошуках супутниці життя.

Відповідно до переконань предків, кожен палець мав свій характер. Великий це самоствердження, вказівний сила волі, середній самооцінка, безіменний чуттєвість, мізинець естетичне сприйняття світу. Права рука свідчила про стан людини в даний момент, а ліва про те, чого їй хочеться в майбутньому.

Великий палець

На великому пальці носять каблучки напористі, цілеспрямовані, емоційні та енергійні особистості. Цього пальця протегує планета Марс. Таким людям притаманна впертість і вони часто не визнають своєї вини. Каблучка в цьому випадку притуплює емоції та допомагає тримати себе у руках.

Згідно оцінки психологів, аксесуар допомагає в самоствердженні. Греки вірили, що у великому пальці зосереджена вся сила. Тому у сучасних спеціалістів склалася думка, що прикраса допомагає досягнути сексуальних успіхів.

На фалангах можна носити різноманітні моделі. Чоловіки часто обирають екземпляри з гладкою поверхнею. Представниці прекрасної статі носять прикраси, відповідні до типу пальців. Гарно виглядають як витончені, вишукані, тоненькі моделі, так і масивні персні.

Вказівний палець

Прикраси на вказівному пальці відразу привертають до себе увагу. В минулому на почесному місці красувалися аксесуари з гербами братерства чи роду. Вказівний палець протегує планета Юпітер. Для неї характерні: сила волі, амбіційність, лідерські якості, високі духовні цінності. В Ізраїлі на вказівному пальці носять заручальні атрибути заміжні жінки, але цієї традиції притримуються не всі.

Таке розташування для прикраси обирають розсудливі, серйозні та спокійні особистості. Якщо ви володієте такими рисами, одягайте аксесуар на праву руку. Як стверджують хіроманти, це дозволить виховати та посилити ці риси.

Каблучка на лівому вказівному пальці говорить про самозакоханість та запальність.

Середній палець

Планета Сатурн є покровителем середнього пальця і відображає долю. Люди, які вибирають таке місце для коштовностей, володіють мистецтвом переконання, почуттям гумору, хочуть для себе всього найкращого. Які каблучки носять на середньому пальці? Краще надати перевагу прикрасам, які передавались з покоління в покоління. Вони захистять від негативних емоцій та забезпечать підтримку предків.

Якщо таких прикрас немає, рекомендується носити срібні аксесуари. Такі вироби стають талісманами. Вважається, що золото блокує потоки чарівності. Через це жінка може стати менш привабливою для оточуючих.

Безіменний палець

На якому пальці носять каблучку, подаровану на заручини? На безіменному. Це також місце для весільного атрибуту. І його протегує Сонце. Традиція носити таку прикрасу на безіменному пальці виникла ще в Стародавньому Єгипті. Люди вірили, що тут бере початок артерія кохання, яка веде до серця. Але на безіменному пальці можна носити не лише коштовності для заручин.

Прикраса в цьому місці свідчить про витонченість, любов до мистецтва і всього прекрасного. Аксесуар забезпечує прилив творчої енергії та натхнення. Такий знак часто використовують художники, письменники та музиканти. На безіменному пальці носять обереги і талісмани.

Дівчатам, які знають, на якому пальці носять каблучку, краще залишити те місце на руці саме для нього. Кажуть, що інакше сімейне життя жінки не буде щасливим. Та це лише повір’я. Вірити йому чи ні; вирішувати вам.

На якому пальці носять каблучку заміжні; ми визначили, але на якій руці? Все залежить від вірувань. У православних країнах на правій руці, а в католицьких на лівій. В Америці традиції різних країн переплелися. Каблучка на безіменному пальці є ознакою заручин, а після реєстрації шлюбу прикрасу надягають на ліву руку.

Каблучки на мізинець

З давніх-давен на мізинці носили прикраси торговці та ремісники. Сьогодні такий спосіб чудовий варіант, аби заявити свою позицію, якою б вона не була. Покровитель Меркурій. Планета допомагає покращити мислення, комунікаційні навики, спритність. Психологи та астрологи вірять, що на мізинці носять прикраси вольові, сильні духом люди. Але у чому сенс такої прикраси кожна людина вирішує самостійно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми передзвонимо вам самі

1
Заповніть ваші дані
Minimal happy birthday

Даруємо золоті сережки за підписку

Приймай участь у розіграші до Дня Народження Minimal. Переможця дізнаємося 08.07.22