Введіть ваше ім'я та телефон. Як тільки обраний вами товар з'явиться в наявності вам прийде повідомлення.

Акція 1+1 = 3 на прикраси
Надсилаємо замовлення щоденно
10% від продажу колекцій - передаємо на ЗСУ
Worldwide shipping
Безкоштовна доставка від 2500 грн.
Гарантія 18 місяців
Оплата частинами
До кінця акції 1+1=3 залишилось:  
00
Дн.
:
00
Год.
:
00
Хв.
:
00
Сек.

Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці

01.11.22


Чи замислювалися ви, про що свідчить носіння каблучки на тому чи іншому пальці? Ми всі добре знаємо, куди треба надягати обручку, і легко визначаємо — чи є людина в офіційних відносинах, чи ні. А що щодо інших пальців?
І психологи, і астрологи стверджують, що розміщення прикраси на руці може багато що розповісти про людину. Мало того, це впливає на життя і притягує до нього ті чи інші моменти та події. Тому краще знати значення каблучок на пальцях, щоб надсилати правильні меседжі у всесвіт та для навколишніх. Про них і йтиметься далі.

Каблучка на пальці: найдавніша прикраса зі змістом

У давні віки була поширена думка, що вибір пальців для каблучок має серйозне містичне значення.

 1. 1. Наука хіромантії порівнює руки з атрибутами грецьких богів. Звідси виник взаємозв’язок носіння певних дорогоцінних мінералів на конкретному пальці з появою у житті удачі.
 2. 2. Крім культурного значення каблучки також мають велике духовне значення. Вважається, що небесна енергія та благословення всесвіту або Бога прямують через отвір всередині виробу.
 3. 3. Також каблучки символізують зв’язок, присягу чи союз Народні казки та пісні рясніють розповідями про них, як про об’єкти з магічними властивостями.
 4. 4. Згідно з буддійськими віруваннями, каблучка на палець символізує невизначене небо. В індуїзмі Шива, одне з головних індуїстських божеств, оточений вогняним колом.
 5. 5. Відповідно до скандинавської міфології, кільця часто асоціюються з гномами та ельфами, які пропонують їх людям на знак захисту.
 6. 6. У той час вікінги вважали каблучки символом влади, слави та багатства Це також була форма валюти та почесний подарунок.
 7. 7. В езотеричному плані обручка асоціюється з ременем, який охороняє місця і захищає секрети Отримати таку прикрасу — все одно, що відчинити двері; одягнути каблучку на свій палець — значить захистити себе, а одягнути її на чужий палець — прийняти подарунок від когось іншого.

Що означає каблучка на вказівному пальці?

Носіння каблучки на вказівному пальці символізує авторитет та могутність. Традиційно королі, королівські особи та первосвященники носили такі прикраси, щоб встановити панування. Через символізм цього пальця з амбіціями, лідерством і силою, багато людей носять каблучку на ньому, щоб підвищити свої лідерські якості, зміцнити характер та емоційну витривалість. Однак такий виріб може бути ознакою напряму духовності.
Якщо ви бажаєте, щоб вашу прикрасу помітили, надягайте каблучку на вказівний палець. Воно може належати до сімейної реліквії або мати відношення до будь-яких досягнень. Для особистого комфорту краще не купувати для вказівного широкі каблучки, а вибирати:

 • печатки;
 • моделі у вигляді корони;
 • вироби з камінням.

Через зазвичай тонкішу форму цього пальця в порівнянні з іншими, йому йде буквально все. І ніщо не заважає надіти на цей палець виріб практично будь-якого дизайну, чи то елегантна смужка зі срібла, чи симпатична маленька модель з кольоровим каменем.
Але будьте обережні, перш ніж надіти золоті каблучки на правий вказівний палець. У деяких культурах він символізує шлюб, тому краще не спокушати долю.

Значення та символіка каблучки на середньому пальці?

Рідко хто носить каблучку на середньому пальці, але для тих, хто робить це, варто знати, що він символізує індивідуальність. Це знак особистої ідентичності, самооцінки, самоаналізу, краси, відповідальності та життєвої мети. Психологи пропонують носити прикрасу на цьому пальці тим, хто шукає баланс у житті. Через центральне розташування, цей палець має зв’язок із Сатурном.
Середній палець уособлює:

 1. – красу;
 2. – відповідальність;
 3. – самоаналіз;
 4. – рівновагу;
 5. – стабільність.

Носіння каблучки на середньому пальці не завжди комфортне, адже воно легко чіпляється і заважає сусіднім пальцям. Саме тому варто обирати для нього:

 • тонкі каблучки, які будуть зручнішими у носінні;
 • стильні фалангові моделі;
 • срібний виріб із цирконієм;
 • золоті прикраси жовтого відтінку з аметистом, топазом або цитрином.

Каблучка на безіменному пальці — лише обручка чи ні?

Безіменний палець найчастіше використовується для носіння каблучок, переважно обручок. Майже всі культури у всьому світі мають схожу традицію. Вся річ у тому, що цей палець безпосередньо пов’язаний з артерією, що з’єднує його з серцем.

 1. 1. Символізм безіменного пальця зводиться до нескінченного кохання, креативу та прекрасного. Стверджується також, що він має пряме відношення до Аполлона. Зважаючи на ці зв’язки, не дивно, що безіменний палець зазвичай викликає романтичні асоціації.
 2. 2. Каблучка на безіменний палець дуже тісно пов’язана з романтикою, також означає інтимну прихильність до іншої людини.
 3. 3. Якщо ви самотні та поки не хочете одягати обручку, спробуйте каблучку-солітер або яскравий коктейльний виріб.
 4. 4. В астрології безіменний палець правої руки має стійкі асоціації з місяцем. Тому можна прикрасити його виробом з місячним мінералом, який поєднуватиметься практично з будь-яким вбранням.

Каблучка на мізинці: що означає і яку вибрати?

Каблучка на мізинці відповідає за спілкування, інтуїцію та інтелект. Це уявлення наших комунікативних здібностей і нашого соціального життя. У багатьох культурах носіння каблучки на мізинці не має чіткого релігійного чи духовного значення.
Однак у корінних американців подібна прикраса говорить про незалежність та родову приналежність. З астрологічної точки зору мізинець пов’язаний з планетою Меркурій, що вважається ознакою інтелекту та мислення.
Є в такій прикрасі і щось із фільмів про мафію: чоловіки, які зазвичай носять каблучки на найменших пальцях, вважаються хорошими перемовниками і мають певний рівень особистого чуття.
Каблучки на мізинцях, як правило, є одними з найпомітніших аксесуарів. Їх надягають, щоб звернути увагу, тому варто обирати моделі найяскравіших дизайнів:

Через те, що мізинець такий маленький йому ідеально підходять широкі або об’ємні моделі. Вони можуть бути як без вставок, так і інкрустовані розсипом невеликих камінців.

Який сенс несе каблучка на великому пальці?

У стародавніх греків каблучка на великому пальці була пов’язана із силою та мужністю. Традиційно така прикраса символізує багатство, статусність та владу. Однак сьогодні носіння каблучки на великому пальці сприймається швидше як данина моді.
Великий палець також уособлює свободу, гнучкість та стійкість. Отже, прикрашання його аксесуаром говорить про силу:

 1. – характеру;
 2. – волі;
 3. – думки.

У астрології великий перст немає асоціацій, але у міфологічній інтерпретації він мав пряме відношення до характеру. Масивні рівні великі пальці означали авторитетну людину, а викривлені — ознакою оманливої ​​та злобної особистості.
Для тих, хто має звичку носити вироби з дорогоцінним камінням на великих пальцях рук, ювеліри рекомендують червоне каміння, такі як сердолік, гранати та рубіни для дивовижного ефекту.

 • Прикраса на великому пальці жіночої лівої руки може свідчити про впевненість, статусність чи самобутність. Це також може означати свободу. Крім того, на відміну від інших, виріб на великому пальці навряд чи заважатиме повсякденній діяльності. Він є ідеальним пальцем для носіння кількох ювелірних виробів.
 • На чоловічому великому пальці прикраса може бути ознакою впевненості та сили. Однак це також може вказувати на те, що ви намагаєтеся стати більш наполегливою людиною.

Яскраві каблучки на великому пальці можуть стати стильним акцентом практично в будь-якому образі. Або, якщо вам не подобаються сміливі прикраси, що кричать, спробуйте надіти кілька прикрас відразу. Пара тонких золотих або срібних смужок, створять такий потужний ефект, як і один товстий куполоподібний виріб.

Чи є відмінності між носінням на лівій та правій руках?

Символізм каблучок також залежить від руки, де вони розташовані. Кожна з них відповідає за свій набір смислів та символів.

 1. 1. Протягом усієї історії ліва рука використовувалася для носіння прикрас, що позначають романтичну чи любовну прихильність (особливо для представниць прекрасної статі). До них належали обручки та заручальні вироби.
 2. 2. У правої руки символізм пов’язаний зі свободою вираження смаків та переваг у ювелірних виробах. Тому прикраси на ній говорять про бажання показати себе та свою індивідуальність.

Залежно від руки, каблучки на пальцях несуть різні значення:

  • Виріб на великому пальці лівої руки вважається символом фінансового успіху чи статусу.
  • Найзначніший безіменний палець символізує любовні стосунки, заручини та укладання шлюбного союзу.
  • Лівий середній палець особливого духовного значення не має. Каблучка на ньому – це модний експеримент, який ніяк не розкриває вашого сімейного статусу.
  • Вказівний палець лівої руки: ударостійкий палець, що підходить для показу стильного ювелірного виробу. Можна обирати найтрендовіший аксесуар.
  • Лівий мізинець:
  1. – Шлюб: популярна в 19-му та 20-му століттях подвійна каблучка на лівому мізинці означала одруженого чоловіка.
  2. – Мафія: каблучка на цьому пальці, популяризована західними фільмами, передбачає зв’язки з мафіозі.

  Духовне значення носіння каблучок на ногах


  Сучасна мода включає також носіння каблучок на пальцях ніг, і особливо поширена така традиція на Індійському субконтиненті. І тут також є свої смисли.

  На правій нозі

  • Перший палець, або палець долі, є елементом ефіру.
  • Другий палець — це повітряний палець, який представляє спілкування.
  • Середній палець – це палець дії або палець вогню.
  • Правий мізинець символізує процвітання та достаток.

  На лівій нозі

  Крім вищезгаданого, пальці лівої ноги додатково позначають наступне:

  • Четвертий палець уособлює історії відносин і відомий як водяний палець.
  • Мізинець — це палець Землі. Лівий означає довіру.

  Де купити гарні каблучки?

  Якщо ви вирішили поповнити свою скриньку новими виробами, запрошуємо вас до нашого інтернет-магазину MINIMAL. У нас ви знайдете найбільший вибір ювелірних виробів, серед яких і елегантна класика, і вироби, що знаходяться у трендах. І ціни цілком прийнятні.
  Щоб купити прикрасу на Мінімал, вкажіть потрібний розмір аксесуара та додайте його до кошика. Далі вам залишиться замовити доставку до відповідного відділення пошти та дочекатися свого бажаного подарунка, який даруватиме незабутні емоції!

1+1=3
Зображення товару очікується
Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці недорого
Срібло, Без вставок
550 грн 1050 грн
Купити
-41%
Зображення товару очікується
Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці купить
Золото, Діамант
37850 грн 63860 грн
Каблучка Надійність
Виберіть розмір:
 • Розмір -16
 • Розмір -17
 • Розмір -18
37850 грн.
Додати
1+1=3
Зображення товару очікується
Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці купить
Срібло, Без вставок
1170 грн 2220 грн
Каблучка Місячний Мінімалізм
Виберіть розмір:
 • Розмір -18
 • Розмір -16,5
1170 грн.
Додати
1+1=3
Зображення товару очікується
Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці купить
Срібло, Емаль
990 грн 1880 грн
Купити
-41%
Зображення товару очікується
Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці купить
Золото, Цирконій
6190 грн 10530 грн
Каблучка Чарівний блиск
Виберіть розмір:
 • Розмір -16
 • Розмір -17
 • Розмір -18
6190 грн.
Додати
1+1=3
Зображення товару очікується
Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці купить
Срібло, Емаль
1290 грн 2450 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці недорого
Срібло, Без вставок
880 грн 1580 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці недорого
Срібло, Емаль
1290 грн 2450 грн
Купити
-27%
Зображення товару очікується
Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці недорого
Золото, Без вставок
7090 грн 12470 грн
Обручка Солодкі спогади
Виберіть розмір:
 • Розмір -15
 • Розмір -16
 • Розмір -17
 • Розмір -16,5
 • Розмір -17,5
 • Розмір -15,5
7090 грн.
Додати
-53%
Зображення товару очікується
Що означає кільця на пальці: символіка каблучки на руці недорого
Золото, Без вставок
4230 грн 8950 грн
Купити

Ми передзвонимо вам самі

1
Заповніть ваші дані
First Order

Отримай 5% знижки на перше замовлення

Залиш свій e-mail та отримай промо-код на знижку. Також, дізнавайся раніше за всіх про цікаві пропозиції, акції та новинки від Minimal.


First Order

Визнач розмір каблучки з MINIMAL

Щоб не прогадати з розміром каблучки для себе або зробити ідеальний подарунок. Завантаж та роздрукуй наші підказки у PDF-форматі.

First Order

Завантажити PDF-файл