Введіть ваші данні. Як тільки вибраний вами товар з'явиться, вам прийде повідомлення
Кожна людина, яка носить срібні прикраси, мала справу з такою проблемою як їх потемніння. Проте, у одних людей каблучки, сережки та підвіски втрачають зовнішній вигляд занадто швидко, а в інших такого не буває протягом багатьох років.
З якої ж причини один з найвідоміших металів з часом тьмяніє і чи можливо повернути прикрасам первозданний вигляд в домашніх умовах?
Коштовності будуть гарно і розкішно виглядати тільки в тому разі, якщо на них відсутні потемніння та наліт. Як правило, ці дефекти з’являються:
Крім того, існує думка, що прикраси зі срібла можуть змінити колір, якщо їх власник захворів, однак наукових доказів цього явища не існує.
Сьогодні срібні прикраси покриті родієм це вже класика. Хоча декілька десятків років тому про такий спосіб захисту металу навіть і не чули. У чому ж переваги родію?
Родій це один з благородних металів, який має надзвичайний блиск. Він значно перевершує золото не тільки за ціною, але й за експлуатаційними характеристиками. Він не темніє, на ньому не залишаються подряпини і не тьмяніє протягом декількох років. Саме через це сплавом родію покривають ювелірні прикраси: він допомагає їм зберегти презентабельний зовнішній вигляд та практичність.
Ювеліри стверджують, що родій кращий друг срібла. Ми розкажемо вам чому саме. Цей метал:
Шар родію на прикрасах, як правило, такий тонкий, що ви навіть його не помітите. Однак, завдяки йому сережки, каблучки і браслети збережуть свій первозданний вигляд набагато довше.
Аби каблучки, браслети, сережки та підвіски залишалися такими, як і в день покупки, необхідно дотримуватися декількох правил. Перш за все, знімайте прикраси під час прибирання, приготування їжі, миття посуду і прийняття ванни. Зверніть увагу на те, що купатися в морі зі срібними прикрасами можна: солона вода не викликає потемніння металу. Однак, як показує практика, вироби часто губляться, тому краще їх залишити на березі.
Також не забувайте залишати прикраси вдома, якщо ви працюєте на будь-якому виробництві. Пил та хімічні випари призводять до потемніння металу і втрати блиску. Не забувайте про зберігання прикрас. Складайте їх так, аби не торкалися одне до одного. Це допоможе уникнути подряпин.
Доглядайте за своїми виробами зі срібла і залишайтеся чарівними!
Всі вироби Minimal Silver покриті родієвим сплавом, завдяки чому навіть через роки вони виглядають точнісінько так, як і в день покупки. До речі, з родованого срібла виробляють не тільки прикраси. Його використовують для виготовлення колекційних монет, корон для переможниць конкурсів краси та медалей для спортсменів.
Декілька десятиліть тому наші бабусі для очищення срібла використовували звичайну соду. Вона, звичайно ж , допомагала позбавитися від нальоту і потемнінь, але залишала на поверхні виробів майже непомітні подряпини, через які прикраса тьмяніла та втрачала блиск.
Навіть і сьогодні деякі люди чистять срібні прикраси і столові прибори содою. Однак, прогрес, як відомо, не стоїть на місці. Тому для догляду за виробами зі срібла з’явилося декілька спеціальних засобів. Креми, розчини, рідини можна придбати в ювелірних магазинах і на спеціалізованих виставках.
Наносити засоби рекомендують на м’яку фланелеву серветку. Доклавши небагато зусиль, ви безперечно побачите результат: прикраса блищатиме та посвітлішає.
Акуратно використовувати креми, рідини та розчини необхідно при чищенні прикрас зі вставками з каменів та емалі. Речовини можуть пошкодити їх структуру, що зіпсує всю прикрасу.
Якщо соду, як ми казали раніше, використовувати не варто, то звичайне мило чи нашатир ніяк не нашкодять виробам зі срібла.
Приготуйте мильний розчин і покладіть туди прикраси на 10-15 хвилин. Потім промийте їх чистою водою і видаліть залишки вологи м’якою тканиною. Допоможе у видаленні нальоту і звичайний нашатир. Додайте столову ложку речовини на літр води, ретельно перемішайте їх в одній ємкості і занурьте туди прикраси на 15 хвилин. Потім помийте вироби зі срібла у теплій воді та витріть насухо.
До речі, нашатир це єдина речовина, яку можна використовувати для емальованого срібла в домашніх.