Введіть ваше ім'я та телефон. Як тільки обраний вами товар з'явиться в наявності вам прийде повідомлення.

Акція 1+1 = 3 на прикраси
Надсилаємо замовлення щоденно
10% від продажу колекцій - передаємо на ЗСУ
Worldwide shipping
Безкоштовна доставка від 2500 грн.
Гарантія 18 місяців
Оплата частинами
До кінця акції 1+1=3 залишилось:  
00
Дн.
:
00
Год.
:
00
Хв.
:
00
Сек.

MINIMALУкраїнський ювелірний бренд сучасних прикрас

MINIMAL – бренд-трендсеттер, який презентує оригінальні ювелірні вироби. Наші прикраси виконані переважно у мінімалістичному стилі, для якого характерні універсальність та лаконізм. Ключовий підхід у дизайні виробів – чіткі лінії. MINIMAL виступає за комфорт у прикрасах та гармонійно поєднує зручність і стиль в межах одного виробу.

Магазин МінімалПідвіска з перлиною
Poster

Ми цінуємо простоту та не любимо ускладнювати. Менше насправді більше.

MINIMAL - це простота:

  • у ювелірних виробах
  • в стилі
  • у процесах
  • в сервісі
Місія бренду: Допомогти кожній жінці створити свій неповторний образ

Наш бренд – про жінок та для жінок

Ми прагнемо за допомогою прикрас створити унікальний стиль, розкрити природну красу, підкреслити чарівність, додати впевненості.

Прикраси МінімалЮвелірні прикраси Мінімал

Наші
цінності

Якісні матеріали

Ми приділяємо велику увагу якості виробів, використовуючи довговічні матеріали: золото та срібло. Золоті прикраси MINIMAL мають 585 пробу, срібні – 925-ту. Такі вироби можна переробляти, при цьому якість матеріалів не змінюється.

Відповідальні постачальники

Наша партнерська політика побудована на принципах дотримання прав людини, виконання законів, піклування про здоров’я працівників, турботи про захист природи та дотримання етичних норм у веденні бізнесу.

Екологічність

Ми приймаємо старі ювелірні вироби для подальшої переробки на нові. Наші клієнти мають можливість дати нове життя своїм прикрасам. А ми таким чином хочемо зробити свій вклад в екологію.

Гідні умови праці

Для нас важливо створити достойні умови праці та підтримувати професійний і особистий розвиток працівників.

MINIMALшлях успіху

Наш бренд був заснований у 2018 році під назвою «Minimal Silver». На початку існування асортимент магазину представляли виключно срібні ювелірні вироби, виконані у мінімалістичному стилі. Наші сучасні прикраси одразу знайшли відгук у серцях жінок та з кожним днем здобували все більшу популярність. 

Ювелірний інтернет-магазин
Сережки герб України

У 2021 році почався новий етап розвитку компанії – ми провели ребрендинг та змінили назву на «Minimal». Саме тоді у нашому каталозі з’явились золоті прикраси. Ми розширили асортимент і визначили нові напрямки діяльності. Незмінним залишився провідний стиль наших ювелірних виробів – вишуканий мінімалізм.

Сміливість
відкривати нове

Того ж року відбулась ще одна важлива подія в нашій історії. Ми відкрили перший брендовий офлайн-магазин. З цього моменту мережа фірмових магазинів «Minimal» почала розширюватись. Цей процес триває й надалі. В той же час онлайн-проект вийшов за межі однієї країни: ми почали здійснювати міжнародну доставку.

Магазин прикрас Мінімал

MINIMAL: якість, вишуканість, оригінальність

Сьогодні MINIMAL – масштабний ювелірний проект. Бути його амбасадором – це бути стильним та оригінальним. Прикраси бренду вражають дизайном, відзначаються якістю і демонструють вишуканий смак.

Благодійні проекти

Ще одна важлива місія MINIMAL – благодійні ініціативи, спрямовані на допомогу жінкам і дітям. Також в умовах повномасштабної війни бренд підтримує військових та медиків.
Сережки з колосками

Натхненні Україною

10% від продажу колекції «Оберіг» ми передаємо до соціального проекту «Землячки». Він спрямований на підтримку жінок, які боронять Україну на фронті та в тилу. Задонатити можна у будь-який момент, цим самим допомогти іншим та покращити настрій собі.

Срібна каблучка

Внесок у перемогу

10% від продажу колекції «Відродження України» ми передаємо на потреби медичного батальйону «Госпітальєри». Це добровольча організація парамедиків, які працюють на передовій. Батальйон був заснований на початку бойових дій в Україні у 2014 році. Тоді Росія анексувала Крим і розпочала бойові дії на сході країни.

Коробка для прикрас

Місто добра

У нашому пакуванні є незвичайна благодійна коробочка. Прибуток від такого пакування ми відправляємо у міжнародний центр доброти для матері та дитини «Місто добра». Це благочинний всеукраїнський проект, який здійснює комплекс надання соціальних послуг та притулку мамам з дітьми, що потрапили у складну життєву ситуацію.

Ми передзвонимо вам самі

1
Заповніть ваші дані
First Order

Отримай 5% знижки на перше замовлення

Залиш свій e-mail та отримай промо-код на знижку. Також, дізнавайся раніше за всіх про цікаві пропозиції, акції та новинки від Minimal.


First Order

Визнач розмір каблучки з MINIMAL

Щоб не прогадати з розміром каблучки для себе або зробити ідеальний подарунок. Завантаж та роздрукуй наші підказки у PDF-форматі.

First Order

Завантажити PDF-файл