Введіть ваше ім'я та телефон. Як тільки обраний вами товар з'явиться в наявності вам прийде повідомлення.

Грандіозні знижки до -60%
Надсилаємо замовлення щоденно
10% від продажу колекцій - передаємо на ЗСУ
Worldwide shipping
Безкоштовна доставка від 1500 грн.
Гарантія 18 місяців
Оплата частинами

На якому пальці носити кільце і що це може про вас розповісти

Присутність прикраси на будь-якій ділянці тіла здатна розкрити багато таємниць і секретів. Значення деяких аксесуарів згодом були втрачені. Але каблучки зберегли свій сенс і сьогодні. Одна маленька прикраса здатна розповісти про статус. На якому пальці носять каблучку, і що це означає? Вироби з благородних металів створені не тільки для того, щоб дарувати естетичні задоволення. Вони можуть стати віддзеркаленням вашої життєвої позиції, характеру і індивідуальних особливостей.

Трохи магії

З давніх-давен аксесуар відрізняв селянина чи робітника від знаті. Він показував, до якого роду належала людина. Каблучкам протягом багатьох століть приписували магічні властивості. Прикраси в процесі носіння впливають на активні точки.

Деякі вироби могли викликати нездужання і захворювання. І щоб позбутися від них, досить просто зняти прикраси. Фахівці в області хіромантії, астрології і психології стверджують, що те, як людина носить каблучки, впливає на його долю, здоров’я, говорить про темперамент.

Прикраса, в залежності від положення, володіє особливим сенсом. На яких пальцях можна носити каблучки? Щоб відповісти на це питання, пропонуємо розібратися окремо з кожним.

Мова каблучок в античності

Антична мова каблучок проіснувала до 20 століття. Якщо вірити вченню, прикраси говорили про наступне:

  • аксесуар на мізинці носила вільна людина, яка не бажає обтяжувати себе узами шлюбу;
  • прикрашений безіменний свідчив про закоханість. Це означало, що людина має чоловіка або дружину;
  • кільце на середньому говорило про досвід в любовних справах. Такі прикраси носили спокусники;
  • якщо чоловік надягав прикрасу на вказівний, це був сигнал — він знаходиться в пошуку супутниці життя.

Згідно з поданням предків, кожен палець мав свій характер. Великий — це самоствердження, вказівний — сила волі, середній — самооцінка, безіменний — чуттєвість, мізинець — естетичне сприйняття світу. Права рука говорила про стан в даний момент, а ліва — про те, чого хочеться для себе в майбутньому.

Великий палець

На великому носять каблучку напористі, цілеспрямовані, емоційні та енергійні особистості. Йому протегує планета Марс. Люди відрізняються впертістю і часто не визнають свою провину. Каблучка в цьому випадку притуплює емоції і дозволяє тримати себе в руках.

Згідно з оцінкою психологів, аксесуар допомагає в самоствердженні. Греки вірили, що в великому пальці укладена вся сила. Тому у сучасних фахівців склалася думка, що прикраса дозволяє досягти сексуальних успіхів.

На фалангах можна носити різноманітні моделі. Чоловіки часто обирають екземпляри з гладенькою поверхнею. Представниці прекрасної статі носять прикраси під свій тип пальчиків. Дуже добре виглядають як витончені, тонкі моделі, так і масивні персні.

Вказівний палець

Прикраси на вказівному відразу привертають до себе увагу. У минулому на почесному місці красувалися аксесуари з гербами братства або роду. Вказівному протегує планета Юпітер. Їй характерні: сила волі, амбітність, лідерські якості, високі духовні цінності. В Ізраїлі на вказівному носять обручки заміжні жінки. Але цієї традиції дотримуються не всі.

Таке положення для прикраси обирають розсудливі, серйозні і спокійні особистості. Якщо ви володієте цими якостями, надягайте аксесуар на праву руку. Як стверджують хіроманти, це дозволить виховати і посилити риси. Каблучка на лівому вказівному говорить про самозакоханість і запальність.

Середній палець

Планета Сатурн протегує середньому пальцю і ​​відображає долю. Люди, які вибирають таке положення для коштовностей, володіють майстерністю переконання, почуттям гумору, хочуть для себе всього найкращого. Які каблучки носять на середньому пальці? Краще надягати прикраси, які передавалися по поколінням. Вони захистять від негативних емоцій і забезпечать підтримку предків.

Якщо таких немає, рекомендується носити срібні аксесуари. Такі вироби стають талісманами. Вважається, що золото блокує потоки привабливості. Через це жінка може стати менш цікавою для оточуючих.

Безіменний палець

На якому пальці носять обручку? На безіменному. Це також місце для весільного атрибуту. Пальцю протегує Сонце. Традиція носити весільні аксесуари на безіменному виникла ще в Стародавньому Єгипті. Люди вірили, що тут бере початок артерія любові, яка веде прямо до серця. Але на безіменному можна носити не тільки обручки.

Прикраса на цьому місці говорить про витонченість, любов до мистецтва і всього прекрасного. Аксесуар забезпечує приплив творчої енергії і натхнення. Такий «знак» часто використовують художники, письменники і музиканти. На безіменному носяться обереги і талісмани.

Дівчатам, які знають, на якому пальці носять обручку, краще залишати це місце на руці саме для нього. Кажуть, що в іншому випадку сімейне життя жінки буде нещасним. Але це лише марновірство. Носити чи ні — вирішувати вам.

На якому пальці носять каблучку заміжні — ми визначили, але на якій руці? Все залежить від віри. У православних країнах — на правій, а в католицьких — на лівій. В Америці традиції різних вір переплелися. Каблучка на правому безіменному означає заручини. А після вступу в шлюб прикрасу надягають на ліву руку.

Каблучки на мізинець

З давніх-давен на мізинці носили прикраси торговці і ремісники. Сьогодні такий спосіб — прекрасний варіант, щоб заявити про свою позицію, якою б вона не була. Протегує пальцю Меркурій. Планета допомагає поліпшити мислення, комунікативні навички, спритність. Психологи і астрологи вірять, що на мізинці носять прикраси вольові, сильні духом люди. Але сенс даного аксесуара людина закладає сама.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми передзвонимо вам самі

1
Заповніть ваші дані
Minimal happy birthday

Даруємо золоті сережки за підписку

Приймай участь у розіграші до Дня Народження Minimal. Переможця дізнаємося 08.07.22