Введіть ваше ім'я та телефон. Як тільки обраний вами товар з'явиться в наявності вам прийде повідомлення.

Знижки до -50% до Дня матері
Надсилаємо замовлення щоденно
10% від продажу колекцій - передаємо на ЗСУ
Worldwide shipping
Безкоштовна доставка від 2500 грн.
Гарантія 18 місяців
Оплата частинами
До кінця акції залишилось  
00
Дн.
:
00
Год.
:
00
Хв.
:
00
Сек.

Як і де зберігати ювелірні прикраси?

20.01.23


Доповнення вбрання прикрасами — один із найкращих способів виразити себе. Від ефектних намист яскравих кольорів до сережок, що звисають, які переливаються при кожному вашому русі, ідеальний ювелірний виріб здатний змусити вас виглядати і почуватися краще.

Володіння колекцією гарних ювелірних виробів найвищої якості завжди є предметом гордості та радості. Якщо ви регулярно носите будь-які аксесуари, то прив’язуєтесь до них і хочете, щоб вони тішили вас нескінченно. Вашу обручку, браслет вашої бабусі та намисто, яке чоловік подарував вам на Різдво; усі вони мають велике особисте значення.
Ось чому важливо знати, як правильно зберігати прикраси, що їхній зовнішній вигляд не змінювався. Таких способів достатньо, але не всі вони корисні та безпечні.

Головні “вороги” ювелірних прикрас

Небезпека чатує на ювелірні вироби буквально на кожному кроці, тому слід знати їх головних “ворогів” в обличчя. Це допоможе зберегти ідеальний вигляд аксесуарів без негативних змін. Список головних “шкідників” коштовностей виглядає так:

  1. 1. Солона вода. Вона може зашкодити вашим прикрасам, коли ви плаваєте в морі. Також варто додати сюди піт, який негативно впливає на вироби зі срібла.
  2. 2. Сонцезахисний крем та спрей від комах. Лосьйон може потрапити в щілини ланцюгів та декоративних деталей. Крім того, ці засоби створюють плівку на прикрасах, роблячи їх тьмяними та брудними.
  3. 3. Пряме сонячне світло. Сонце може відбілювати деякі матеріали, особливо в небезпеці знаходяться натуральні камені.
  4. 4. Холодна вода. Через низькі температури пальці стискаються, і каблучка може вислизнути. А знаходячись у воді, ви можете цього навіть не помітити, поки не стане надто пізно.
  5. 5. Джакузі та басейн. Хлор може пошкодити метали (наприклад, золото і платину) і знебарвити їх, а також може повільно зіпсувати обробку та полірування дорогоцінного каміння.
  6. 6. Пісок, бруд та дрібне каміння. Якщо не почистити прикраси після садово-городніх робіт, вони можуть бути безповоротно пошкоджені.

Зберігання прикрас: основні правила

У кожного на питання, де зберігати коштовності можуть бути свої міркування, але не можна при цьому ігнорувати загальні правила від ювелірів. Окрім особистих переваг, деякі конкретні рекомендації щодо зберігання ювелірних виробів є універсальними.

Розділіть прикраси за типами металу

Інвентаризація всіх ювелірних виробів, що є у вас, може стати корисним першим кроком до з’ясування того, як все це зберігати. Зробіть кілька стосів, щоб розділити всі прикраси на групи. Незалежно від обраного вами методу зберігання ювелірних виробів, ви повинні розділяти їх за типами, оскільки це допомагає запобігти потемнінню металів під час взаємодії один з одним.

Тримайте прикраси в чистоті та сухості

Перед зберіганням будь-яких прикрас переконайтеся, що вони чисті та сухі. Волога будь-якого роду може призвести до потьмарення або деградації металу набагато швидше. Наприклад, якщо ви потрапили під дощ, одягнувши свої улюблені класичні срібні сережки, обов’язково ретельно висушіть їх, перш ніж надягати назад.
Якщо у вас є вироби, які вже потьмяніли, варто вжити заходів щодо їх чищення. Зберігання брудних прикрас будь-якого виду протягом тривалого часу може призвести до передчасного та надмірного потьмарення. Крім того, зберігання потьмянілих аксесуарів разом з нормальними може призвести до того, що обидві прикраси потьмяніють швидше.

Враховуйте температуру зберігання

Ви знаєте, що висока вологість є головною причиною, що прискорює процес потьмарення ювелірних виробів. Якщо ви живете в країні з особливо вологим кліматом, можливо, ви помічали, що ваші прикраси швидше темніють у літні місяці.

Де б ви не вирішили зберігати свої коштовності вдома, дуже важливо підтримувати низький рівень вологості, щоб зберегти та захистити вашу колекцію. Подумайте, щоб увімкнути кондиціонер або осушувач повітря в кімнаті, де зберігаються ваші ювелірні вироби. Ви також можете купити пакетики з кремнеземом для скриньки для коштовностей, щоб увібрати зайву вологу.
Так само найкращим місцем для зберігання ювелірних виробів у вашому будинку буде місце з постійною температурою. Наприклад, не ставте стійку для прикрас прямо над вентиляцією. Чим менше коливань температури, тим краще. Подумайте про те, щоб зберігати скриньки для коштовностей у завжди темній і прохолодній внутрішній шафі. Ви також можете повісити стійку для прикрас усередині дверцят шафи.

Як зберігати певні види прикрас?

Якщо у вас велика колекція, ви можете поставити питання, як зберігати прикраси, які різняться за типом металу. Чи можна зберігати золото зі сріблом? Як зберігати ланцюжки із кулонами? На все є чіткі рекомендації від професійних ювелірів.

Як найкраще зберігати срібні прикраси?

Срібні прикраси, як правило, найкраще зберігаються в коробці, вистеленою повстю. Це тому, що остання допомагає поглинати зайву вологу та запобігає передчасному потьмянінню. Більші срібні вироби краще зберігати окремо у спеціальному повстяному мішечку або загорнутими в тканину для полірування срібла, щоб обмежити вплив повітря.
Але навіть при правильному зберіганні срібні прикраси вимагають регулярного полірування не менше двох разів на рік для видалення потьмяніння.

Як зберігати золоті прикраси?

Золото є відносно ковким металом і може бути пошкоджене подряпинами від твердого дорогоцінного каміння. Щоб уникнути цього, зберігайте вироби із золота окремо в мішечках з м’якої тканини або в оригінальній коробці, у якій ви їх купили.

У чому зберігати вироби з камінням?

Важливо зберігати такі ювелірні вироби далеко від прямих сонячних променів, тому що деякі камені можуть бути пошкоджені при тривалому впливі ультрафіолетового випромінювання.
Високоякісна скринька для коштовностей відмінно підходить для аксесуарів, які ви не носите щодня. Так в ній відмінно розмістяться сережки та каблучки з камінням. І відведіть місце на комоді або тумбочці, де ви зможете зберігати прикраси, які носите кожен день, наприклад обручку або пусети з діамантами. Візьміть за звичку завжди класти прикраси на те саме місце, щоб вони не загубилися.

Як зберігати прикраси з перлами?

Перли найкраще зберігати в мішечку з м’якої тканини або в скриньці з м’якою підкладкою. Ніколи не варто тримати їх в герметичному місці, наприклад, у пакеті із застібкою-блискавкою. Перли органічні та містять слідові кількості води. Зберігання виробів з ним у повітронепроникному середовищі зробить їх крихкими та зашкодить блиску.
Якщо говорити про конкретні типи прикрас, то для кожного існує свій найкращий спосіб зберігання. Вибираючи його, слід зважати на загальні поради, зазначені вище.

  1. 1. Зберігання каблучок найкраще здійснювати у рідних коробках. Вони, як правило, оснащені м’якими подушечками та стійкими до подряпин підкладками. Також каблучки можна зберігати в ювелірному мішечку або повстяній коробці.
  2. 2. Зберігання браслетів вимагає продуманої організованої системи, яка запобігатиме їхньому заплутуванню та пошкодженню. Якщо у вас кілька тонких браслетів, найкращим варіантом зберігання буде використання шафи для прикрас або шкатулки з кількома відділеннями. Для більш товстих браслетів з підвісками або декоративними елементами можна використовувати підвісний органайзер для аксесуарів або підставку для коштовностей.
  3. 3. Зберігання сережок потребує особливого підходу. Ці вироби є одними з найвибагливіших прикрас у плані зберігання. Один з оптимальних варіантів — підставка для сережок. Ще одним ідеальним місцем для вушних прикрас є коробочка чи звичайна декоративна чаша чи миска.

Поради, які продовжать термін служби ювелірних прикрас

Загальні правила догляду за ювелірними виробами полягають у тому, щоб ніколи не приймати душ, не мити, не плавати, не займатися спортом, не сідати, не спати, не готувати та не наносити лосьйони, мило, парфуми чи засоби для дезінфікування під час носіння. Ці дії швидко скоротять термін служби ваших прикрас, що призведе до професійного ремонту або полірування. Крім того, ми рекомендуємо застрахувати ваші коштовності, щоб забезпечити доступне рішення, якщо з ними щось трапиться.

5 порад для продовження терміну служби прикрас

    1. 1. Перли дуже чутливі і можуть бути пошкоджені косметичними засобами. Тому ми рекомендуємо одягати його останніми, а знімати першим.
    2. 2. Алмази та дорогоцінні камені, як правило, легко чистити та підтримувати у чистоті при догляді за ними. Найбільш схильні до забруднення — каблучки. Їх чистку слід проводити частіше.
    3. 3. Емаль тримайте подалі від миючих засобів, хлору, парфумів, мила, ультразвукових та рідких засобів для чищення для ювелірних виробів. Використовуючи м’яку щітку, акуратно очищайте прикраси теплою водою і м’яким рідким милом. Промийте та висушіть м’якою тканиною.
    4. 4. Срібло має тенденцію тьмяніти після контакту з водою чи оліями для тіла. Для очищення потрібен спеціальний очисник або рушник із мікрофібри.
    5. 5. Золото можна очищати теплом мильним розчином. Причому це стосується і жовтого, і білого металу.

Захист прикрас від небажаних впливів та дотримання умов очищення допоможуть зберегти їх блиск та довговічність без необхідності ремонту чи повторного полірування. Так що не нехтуйте порадами та любіть свої ювелірні вироби, щоб вони радували вас максимально довго.

seoelitweb
Автор статті
Оцініть статтю

Ми передзвонимо вам самі

1
Заповніть ваші дані
First Order

Визнач розмір каблучки з MINIMAL

Щоб не прогадати з розміром каблучки для себе або зробити ідеальний подарунок. Завантаж та роздрукуй наші підказки у PDF-форматі.

First Order

Завантажити PDF-файл