Введіть ваше ім'я та телефон. Як тільки обраний вами товар з'явиться в наявності вам прийде повідомлення.

Акція 1+1 = 3 на прикраси
Надсилаємо замовлення щоденно
10% від продажу колекцій - передаємо на ЗСУ
Worldwide shipping
Безкоштовна доставка від 2500 грн.
Гарантія 18 місяців
Оплата частинами
До кінця акції 1+1=3 залишилось:  
00
Дн.
:
00
Год.
:
00
Хв.
:
00
Сек.

Як носити браслети на руках?

20.01.23


Браслети існують уже тисячі років і є одними з особистих прикрас, які найчастіше знаходять під час археологічних розкопок у різних частинах світу. Хоча вони вважаються аксесуарами унісекс, більшість виробів, знайдених у стародавніх пам’ятниках, зазвичай є жіночими предметами.

Сучасні представниці прекрасної статі розпещені вибором браслетів: від сміливих виробів із золота та блискучих діамантових прикрас до витончених аксесуарів зі срібла та авангардних моделей. Тим не менш, маючи такий асортимент в особистій скриньці з коштовностями, виникає питання, як правильно носити браслет на руці, щоб виглядати стильно та зі смаком.

На якій руці носять браслети чоловіки та жінки?

Це питання належить до найбільш часто задаваних серед тих, хто хоче носити гарні прикраси відповідно до ювелірних правил. Насправді на нього немає єдино правильної відповіді. Кожен може носити браслети на різних зап’ястях, виходячи з особистих уподобань.

 1. 1. Деякі люди вважають за краще носити браслет на своїй “робочій” руці, щоб він був помітнішим.
 2. 2. Інші навпаки носять браслет на “неробочій” руці, щоб не заважав виконувати повсякденні чи робочі справи. Якщо виріб масивний, він може викликати біль у зап’ясті.
 3. 3. Частина людей вважає, що оскільки чоловіки носять годинник і браслети на лівій руці, жінки повинні носити їх на правій.

Правда полягає в тому, що немає правильного чи неправильного вибору щодо того, на якій руці носять браслети. Ви можете вибрати свій шлях в залежності від особистих особливостей.

Який тип браслет краще виглядатиме на вашій руці?

Браслет робить більше, ніж просто поєднується з вашим вбранням та робить вас стильною. Він також привертає увагу до рук, тому ви можете використовувати його, щоб підкреслити своє тіло.
Пам’ятайте про основні принципи вибору:

 1. 1. Щоб зап’ястя виглядали пропорційними решті вашого тіла, вибирайте розмір браслета, що відповідає розміру вашого зап’ястя. Наприклад, широкі масивні моделі для великих зап’ясть або маленькі витончені — для вузьких зап’ясть.
 2. 2. Щоб зап’ястя виглядали ще меншими або більшими, вибирайте розмір виробу, протилежний їх розміру. Наприклад, великі браслети для маленьких зап’ясть або маленькі прикраси для великих.
 3. 3. Щоб зап’ястя виглядало більш врівноваженим або наближеним до середнього розміру, вибирайте браслет, який не підкреслює ні одноманітністю, ні контрастом. Наприклад, аксесуари середнього розміру, без вставок та великих декоративних елементів.


Якщо ви жінка з великими зап’ястями і хочете, щоб вони виглядали менше, носіть:

 1. – жіночі браслети середньої ширини з камінням;
 2. м’які срібні браслети або вироби із золота скрученого або об’ємного плетіння.

Не варто вибирати масивні, помітні чи широкі моделі, також жорсткі браслети, які візуально зроблять зап’ястя ще більшим. Також не варто надягати надто тонкі металеві браслети, які просто загубляться на великому зап’ясті.


Якщо ви чоловік з маленькими зап’ястями і хочете, щоб вони виглядали більшими, носіть:

 1. – шкіряні браслети з подвійною обмоткою – ідеального розміру, щоб замаскувати кістлявість, і не виглядають занадто широкими.
 2. – чоловічі браслети з важкими металевими підвісками та застібками, які додають увагу до текстури, не надто громіздкими.

Точно не потрібно вибирати надто широкі браслети, схожі на вироби римських воїнів, а також прикраси із масивних золотих чи срібних ланок.

Як носити годинник та браслети на одній руці?

Класичний варіант поєднання цих двох аксесуарів передбачає їхній поділ на різні руки. Однак, якщо ви досить сміливі, щоб поєднати їх в одній компанії, прислухайтеся до рекомендацій стилістів. Вони стосуються різних питань, від того, на якій руці носять годинник і браслет, до правил їх поєднання.
Безперечно, годинник, який ви носите, багато в чому вирішить, які браслети ви повинні носити поряд з ними. І тут матимуть найбільший вплив такі моменти:

 1. – матеріал годинника;
 2. – його колір;
 3. – а також ремінець.

Основні правила носіння браслетів з годинником на одному зап’ясті виглядають наступним чином.

1. Виберіть правильний тип браслета

Сьогодні на ринку представлено безліч типів і дизайнів браслетів, тому підібрати потрібний варіант під годинник не важко. Якщо, наприклад, ви носите металевий наручний годинник, непогано також вибрати браслет з цього матеріалу. При цьому обидва аксесуари повинні бути зроблені з одного і того ж металу. І, головне, вони мають збігатися за кольором. Така відповідність дуже важлива, тому що створює більш пов’язану гру на зап’ясті, формуючи елегантніший зовнішній вигляд загалом.
Хороша новина полягає в тому, що ви можете носити металевий годинник з не металевим браслетом.

2. Підберіть кольори

Другим за важливістю критерієм, який необхідно враховувати при виборі комбінації браслет-годинник на одному зап’ясті, є колір. Вам потрібно підібрати кольори двох аксесуарів, щоб покращити зовнішній вигляд, зробивши його стильним. Відповідність кольорів гарантує, що вироби добре поєднуються, випромінюючи елегантність.

3. Не носіть забагато браслетів

Браслети – це стильні прикраси, до яких легко прив’язуєшся І через якийсь час обов’язково захочеться носити більше одного. Але якщо ви плануєте поєднувати ювелірний аксесуар із годинником, варто відмовитися від цієї ідеї. У більшості випадків більше як двоє браслетів з годинником — це занадто, і ваше зап’ястя буде виглядати перевантаженим. Тому зведіть їхню кількість до мінімуму. А якщо все ж таки хочеться надіти більше одного браслета, обмежте свій ліміт до 3 аксесуарів.

4. Правильно розташуйте вироби

Це одна з тих порад, яка здається загальновідомою, але важливо її повторити, щоб нагадати. Потрібно розташовувати годинник і браслет нижче на зап’ясті, якомога ближче до руки. Це гарантує, що вироби доповнять один одного, і жоден із предметів не затьмарить інший.
Браслет слід розміщувати перед годинником, тобто ближче до руки. Це найстильніший варіант. Ніколи не надягайте по браслету з кожного боку годинника.

5. Збалансуйте відстань

Не носіть браслет надто близько до годинника; залиште між ними деякий простір для балансу і щоб ваш годинник виділявся, навіть якщо вони доповнюють один одного.

6. Вибирайте браслети меншого розміру

Для найкращого поєднання двох аксесуарів, вибирайте браслети тоншими та меншими. Також краще уникати моделей, які сидять надто туго. Це може бути акуратний срібний браслет з цирконієм, який ніжно підкреслить металевий годинник.
Але попри те, що браслет і годинник на одному зап’ясті можуть виглядати добре збалансованим і стильним, трапляються випадки, коли носити два аксесуари разом нерозумно. Деякі з причин, з яких такий тандем може бути поганою ідеєю:

 1. 1. Іноді ваш браслет і годинник заслуговують на окрему увагу, а це означає, що вони втрачають свою унікальність, і жоден з них не виділяється належним чином при носінні разом.
 2. 2. Тертя — ще одна велика проблема, про яку вам потрібно пам’ятати. Тертя між годинником і дорогоцінним камінням браслета може призвести до появи подряпин.
 3. 3. Браслети з підвісами або камінням можуть втратити свої декоративні елементи при заплутуванні із застібкою годинника.

Як поєднувати різні браслети на одній руці?

Коли справа доходить до поєднання кількох браслетів на одному зап’ясті, відразу виникає багато питань. Чи можна носити два золоті браслети на руці? Яку максимальну кількість прикрас можна одягати за раз? На них давно відповіли стилісти та навіть продемонстрували на модних подіумах. Тому слідкуйте за трендами і не забувайте основні ювелірні правила.

 1. 1. Перше рішення, яке ви приймаєте, коли плануєте поєднання браслетів на руці, – це вибір дорогоцінного металу. Який матеріал та колір ви б обрали? Для класичного поєднання вибирайте браслети схожих кольорів, але різних стилів та розмірів.
 2. 2. Наступним кроком буде вибір красивих каменів, які виведуть вашу прикрасу та вбрання на новий рівень. Класичний повсякденний варіант — безбарвне каміння, наприклад, діаманти. Відмінний вибір для вечірнього образу – модель із кольоровими мінералами, яка приверне загальну увагу до вашого зап’ястя.
 3. 3. Не бійтеся нашаровувати. Нині в моді багатошарові прикраси. Якщо у вас є браслети з одного і того ж металу, але різного розміру, товщини та візерунка, сміливо накладайте їх один на одного.

Залежно від того, чого саме ви хочете досягти, змішуючи та поєднуючи браслети, є кілька способів, яким ви можете слідувати.

 1. 1. Бажаєте бути зіркою вечора? Одягайте браслети однакового кольору, але різного дизайну та розміру.
 2. 2. Чи є бажання епатувати? Змішуйте і поєднуйте різні кольори та дорогоцінні метали.
 3. 3. Щоб ефектний браслет виділявся ще більше, змішайте його з лаконічнішими виробами.
 4. 4. При змішуванні та підборі браслетів найкраще використовувати тонкі моделі. Більш широкі вироби не дуже добре поєднуються один з одним.

А чи можна носити браслети на двох руках? Щодо цього існують різні думки, але ми радимо спробувати. Головне, не перестаратися. Пам’ятайте, кілька тонких браслетів виглядають інакше, ніж стільки ж масивних. Ви можете змусити вироби працювати на обох зап’ястях, створивши ідеальний тандем.

Як поєднувати браслети з іншими прикрасами та одягом?

Якщо ви любите прикрашати себе ювелірними виробами, доповнюйте браслети без жодних сумнівів. Важливо, щоб прикраси поєднувалися та доповнювали одне одного. Переконайтеся, що всі вони виконані з металу одного відтінку, і що коштовне каміння та інший декор також перебувають у гармонії на всіх аксесуарах.
Особливо уважно потрібно поєднувати браслет і каблучку на одній руці, адже вони прикрашають одну область. Тут дуже важливо створити цілісний образ, вибираючи кольори та стилі, які доповнюють один одного. Визначтеся, на якій із прикрас ви хочете зробити основний акцент.
Якщо це ефектна каблучка, доповнюйте її тонким мінімалістичним браслетом. Якщо ж ви обираєте браслет як акцент, поєднуйте його з лаконічними каблучками, які не будуть відвертати увагу. Такий підхід гарантує, що ви не перевантажите руку та зап’ястя аксесуарами.
Найважливіше емпіричне правило щодо поєднання браслетів з одягом полягає в тому, що ваше вбрання та прикраси повинні доповнювати один одного. Ось кілька вічних комбінацій, які ніколи не підведуть вас:

 1. – Костюм-двійка – браслет із нейтрального золота або срібла.
 2. – Чорна сукня – тонкі металеві браслети.
 3. – Довга сукня – вироби із бісеру.
 4. – Топ із короткими рукавами – кілька браслетів.
 5. – Нейтральне вбрання – екстравагантний або барвистий аксесуар.
 6. – Барвиста сукня – класика, однотонний браслет.
 7. – Однотонна сукня – кілька різнокольорових виробів.

Дотримуючись цих порад, ви ніколи не помилитися з вибором браслета. Пам’ятайте, важливо не перестаратися з металевими моделями, оскільки вони можуть зайво дзвеніти та викликати роздратування у навколишніх (особливо у приміщенні). Що стосується поєднань кольорів, завжди вибирайте те, що найкраще виглядає з вашим вбранням, а не зосереджуйтеся тільки на групах аксесуарів. Виглядати гармонійно та стильно дуже просто!

Стильні браслети на minimal.com.ua

У нашому інтернет-магазині на вас завжди чекає багатий вибір браслетів на будь-який смак і гаманець. Якісні фото та повні описи виробів дозволять зробити вибір легко та швидко. Детальні фільтри пошуку допомагають знайти ювелірні аксесуари, які максимально точно відповідають вашим вимогам.
Оформлення онлайн-замовлення на сайті Мінімал здійснюється дуже просто і не займає багато часу. Доставка працює по всій Україні. Купуйте у нас стильні прикраси для себе та своїх близьких, помножуючи красу, яка покликана врятувати світ.

Срібні браслети

Перейти до Категорії
1+1=3
Зображення товару очікується
Як носити браслети на руках? купить
Срібло, Емаль
1170 грн 2220 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Як носити браслети на руках? недорого
Срібло, Цирконій
1290 грн 2450 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Як носити браслети на руках? купить
Срібло, Онікс
1640 грн 3120 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Як носити браслети на руках? купить
Срібло, Цирконій
710 грн 1350 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Як носити браслети на руках? недорого
Срібло, Цирконій
1640 грн 3120 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Як носити браслети на руках? купить
Срібло, Емаль
990 грн 1860 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Як носити браслети на руках? недорого
Срібло, Емаль
1290 грн 2450 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Як носити браслети на руках? купить
Срібло, Цирконій
1170 грн 2220 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Як носити браслети на руках? купить
Срібло, Без вставок
1290 грн 2450 грн
Купити
1+1=3
Зображення товару очікується
Як носити браслети на руках? недорого
Срібло, Цирконій
1440 грн 2740 грн
Купити

Ми передзвонимо вам самі

1
Заповніть ваші дані
First Order

Отримай 5% знижки на перше замовлення

Залиш свій e-mail та отримай промо-код на знижку. Також, дізнавайся раніше за всіх про цікаві пропозиції, акції та новинки від Minimal.


First Order

Визнач розмір каблучки з MINIMAL

Щоб не прогадати з розміром каблучки для себе або зробити ідеальний подарунок. Завантаж та роздрукуй наші підказки у PDF-форматі.

First Order

Завантажити PDF-файл